Szybka gotówka

Szybka gotówka


Na rynku produktów finansowych obserwujemy wzrost zapotrzebowania na różnego rodzaju pożyczki powszechnie nazywanych szybką gotówką. Tego rodzaju wsparcie finansowe możliwe jest do uzyskania w szybki i prosty sposób przede wszystkim poza instytucjami bankowymi. Coraz częściej klienci wybierają właśnie tę drogę uzyskania dodatkowych środków. Wynika to z uproszczonych i mniej restrykcyjnych procedur oferowanych przez tego typu firmy. Szybka gotówka to przede wszystkim produkt dla osób potrzebujących natychmiastowej pożyczki, niemających jednocześnie czasu na zbędne formalności. To także doskonała alternatywa dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mają wystarczającej zdolności kredytowej, co uniemożliwia uzyskanie pożyczki od bardziej restrykcyjnych banków. Instytucje pozabankowe takie jak nasza firma LoanMe są bardziej przychylne klientowi i mogą oferować swoje usługi w sposób bezpieczny i wygodny dla pożyczkobiorców. Szybka gotówka nigdy nie była tak łatwa do zdobycia, jak w erze firm pozabankowych. Dzięki obsłudze pożyczek przez internet lub za pomocą kontaktu telefonicznego firmy tego typu idealnie wpasowują się w potrzeby swoich klientów.


Jak możemy uzyskać szybką gotówkę?


Szybka gotówka może zostać uzyskana w postaci pożyczki otrzymanej na z góry określony czas. W naszej firmie udzielamy pożyczek na 5,17 lub 130 tygodni. W zależności od zdolności kredytowej klient może ubiegać się o wsparcie finansowe w wysokości od 500 zł  do nawet 11 500 zł. Tego rodzaju produkty finansowe są doskonałym sposobem, aby w szybkim czasie uzyskać wsparcie gotówkowe czy to na drobny zakup typu sprzęt RTV, czy też wspomóc na przykład własną firmę w przypadku kiedy kontrahent zalega z płatnościami.
Szybka gotówka może zostać uzyskana bez wychodzenia z domu poprzez proces wnioskowania, który zostanie przeprowadzony przez naszego konsultanta w rozmowie telefonicznej. Wystarczy zostawić na stronie internetowej  swój numer telefonu, a przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z potencjalnym pożyczkobiorcą. Podczas rozmowy pomoże on przejść klientowi przez wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki. Sam proces przebiega szybko i w krótkim czasie klient otrzymuje odpowiedź czy wniosek został przyjęty. Po przeprowadzonej weryfikacji i uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi zazwyczaj już w przeciągu jednego dnia roboczego dodatkowa gotówka znajduje się na kocie pożyczkobiorcy.
Szybka gotówka, jaką można uzyskać w postaci pożyczki w instytucjach pozabankowych, to idealne wsparcie finansowe możliwe do uzyskania bez przechodzenia restrykcyjnych procedur bankowych. Pieniądze uzyskane w ten sposób można wykorzystać na dowolny cel według aktualnych potrzeb.


Jakie wymagania trzeba spełnić, by móc uzyskać szybką gotówkę?


Szybka gotówka w postaci pożyczek w LoanMe jest dostępna dla większości zainteresowanych, którzy mają ukończone 18 lat, są obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej i mieszkają na terenie kraju. Ponadto osoba starająca się o uzyskanie wsparcia finansowego musi posiadać źródło dochodu, z którego zamierza spłacić swoje zobowiązania wobec firmy. Sam proces weryfikacyjny jest w znacznej mierze uproszczony tak, aby klient, w jak najkrótszym czasie mógł uzyskać informację co do możliwości uzyskania pożyczki.
Uzyskanie wsparcia finansowego w firmie pozabankowej wymaga mniej formalności niż w przypadku instytucji bankowej. Nie znaczy to jednak, że potencjalni klienci nie są sprawdzani pod kątem możliwości spłacenia zaciągniętego zobowiązania. Jest to niezwykle ważna kwestia zarówno dla firmy, jak i dla samego klienta. Pozwoli mu to na uniknięcie wpadnięcia w niebezpieczną spiralę zadłużeń. Szybka gotówka powinna pomoc w aktualnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy, a nie być jedynie sposobem na spłatę poprzednich niezapłaconych zobowiązań wobec firm tego typu. W przypadku spłacania pożyczki w terminie rośnie wiarygodność klienta i tym samym ma on pewność co do możliwości uzyskania kolejnych pożyczek w przyszłości.


Szybka gotówka – formalności


Aby móc wnioskować o przyznanie pożyczki w postaci szybkiej gotówki wystarczy zostawić swój numer telefonu na naszej stronie internetowej <anchor>. Nasz konsultant oddzwoni pod wskazany numer, by w sposób łatwy przeprowadzić potencjalnego klienta przez cały proces wnioskowania. Cała procedura zostanie przeprowadzona podczas rozmowy telefonicznej. Do złożenia wniosku o uzyskanie szybkiej gotówki potrzebne będą informacje z dowodu osobistego i dokumentu mogącego potwierdzić uzyskiwanie comiesięcznego przychodu. Po wypełnieniu niezbędnych formalności nastąpi proces weryfikacji zdolności zaciągnięcia pożyczki. O jego wyniku osoba ubiegająca się zostanie poinformowana telefonicznie.
Jeśli proces ten zakończy się wynikiem pozytywnym, gotówka już wkrótce trafi na konto klienta. W zależności od szybkości transferu bankowego może potrwać to od kilku godzin do jednego dnia roboczego. Jednocześnie każdy nasz klient otrzyma indywidualne konto bankowe przypisane do jego imienia i nazwiska, na które będzie mógł wpłacać wyliczone raty z racji przyznanej pożyczki. Spłata szybkiej gotówki może odbywać się poprzez przelew bankowy lub przy pomocy firm oferujących tego typu usługi. Najważniejszą kwestią jest regularne dokonywanie wpłat zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Pozwoli to klientowi uniknąć potencjalnych kar odsetkowych, które mógłby zostać przyznane za nieterminowe dokonywanie wpłat.


Kto najczęściej korzysta z możliwości uzyskania szybkiej gotówki?


Po szybką gotówkę sięgają najczęściej osoby młode i w średnim wieku, dla których ta forma uzyskania finansowego wsparcia jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem dostępnym na rynku. Jest to idealne rozwiązania również dla osób, które nie są w stanie uzyskać podobnego wsparcia od instytucji bankowych. Uzyskanie pożyczki w naszej firmie ma również dodatkowy plus. W przypadku kiedy pożyczkobiorca po raz pierwszy składa do nas wniosek, ma on możliwość uzyskania wsparcia finansowego za 0 zł. Jest to możliwe, kiedy klient zobowiąże się do spłaty pożyczki w 4 równych ratach według ustalonego wcześniej harmonogramu.
Pożyczki tego typu są nieocenioną pomocą w przypadkach nagłej potrzeby lub jako dodatkowe wsparcie finansowe na przykład z okazji świąt, urodzin czy wyjazdów wakacyjnych. Dla mniejszych przedsiębiorców może to być również sposób na przeczekanie trudniejszych czasów, kiedy przykładowo kontrahent spóźnia się z płatnością. W takim przypadku szybka gotówka może pomóc odzyskać utraconą płynność finansową firmy.


Dla kogo szybka gotówka nie jest?


Choć procedury uzyskania szybkiej gotówki w firmach pozabankowych są bardzo uproszczone, a wymagania odnośnie zdolności kredytowej dużo mniejsze niż w przypadku wymagań bankowych jednak nie każdy może wnioskować o jej otrzymanie. Pożyczka tego typu nie zostanie przyznana obywatelowi innego kraju niż Rzeczpospolita Polska. Osoba mieszkająca na stałe za granicą również nie może skorzystać z produktów finansowych udzielanych na terenie kraju. Pożyczki nie dostanie także młodzież poniżej 18 roku życia. Trudności w jej otrzymaniu mogą też spodziewać się osoby o skrajnie niskich dochodach, mających niespłacone zadłużenia lub wobec których toczone jest postępowanie windykacyjne.
Jednak nawet odrzucenie wniosku o pożyczkę w przeszłości nie przekreśla szans na otrzymanie jej, kiedy sytuacja, z której powodu wniosek nie został zaakceptowany, ulegnie poprawie. Każda prośba o przyznanie szybkiej gotówki jest rozpatrywana bowiem na bieżąco i odrzucanie takowej w przeszłości nie ma wpływu na toczący się proces weryfikacyjny.


Szybka gotówka – opłaty


W przypadku brania pierwszej pożyczki w firmie LoanMe może zostać ona przyznana bezpłatnie bez naliczenia dodatkowych opłat. Możliwość taką otrzymuje klient, który zobowiąże się do jej spłaty według określonych zasad. W przypadku każdej innej pożyczki opłaty zostaną zawarte w poszczególnych ratach. O wysokości rat decyduje parę czynników takich jak historia kredytowa, aktualne dochody, indywidualnie wybrany program pożyczkowy.
W przypadku kiedy pożyczka nie jest spłacana terminowo, firma LoanMe zastrzega sobie prawo do naliczenia odsetek i zgłoszenie tego faktu do rejestru dłużników w Biurze Informacji Gospodarczej. Problemy ze spłatą zaciągniętego zobowiązania mogą odbić się bardzo niekorzystnie na pożyczkobiorcy i w przyszłości uniemożliwić mu wzięcie tego typu produktów finansowych. Jeżeli klient nie spłaca pożyczki i dodatkowo jest z nim utrudniony kontakt, sprawa zostanie przekazana w ręce zewnętrznej firmy windykacyjnej.
Szybka pożyczka może natomiast w dowolnym momencie zostać spłacona w całości lub częściowo. Nie pociągnie to za sobą żadnych dodatkowych kosztów. Każdy klient ma również prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Warunkiem jest zgłoszenie tego faktu w przeciągu 14 dni od złożenia wniosku o pożyczkę. Po upływie tego terminu zerwanie umowy będzie niemożliwe.
Firma LoanMe zapewnia również stały i prosty kontakt ze swoimi pracownikami poprzez:
•    kontakt telefoniczny pod numerem 22 377 78 80,
•    adres mailowy: [email protected],
•    kontakt z naszym biurem przez wysłanie pisma na adres: Al. Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa.


Uzyskanie szybkiej gotówki dzięki firmom pozabankowym jest prostym i przede wszystkim szybkim procesem, który nie wymaga skomplikowanych procedur bankowych. Może on zostać przeprowadzony bez wychodzenia z zacisza własnego domu, a proces weryfikacyjny jest skrócony do absolutnego minimum. Pożyczki oferowane przez LoanMe to skuteczny sposób na natychmiastową pomoc finansową w przypadku nagłej potrzeby. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, koniecznie zostaw nam swój numer telefonu, a nasz konsultant niezwłocznie się z Tobą skontaktuje, aby pomóc Ci przejść przez cały proces wnioskowania o udzielenie pożyczki. W ten szybki i bezstresowy sposób będziesz mógł cieszyć się dodatkowym zastrzykiem gotówki nawet w 24 godziny po złożeniu wniosku.