Bankiet charytatywny “Zostań Psim Aniołem II” – LoanMe i Joanna Krupa dla zwierząt

Joanna Krupa - bankiet charytatywny z LoanMe

W czwartek, 29 listopada, po raz drugi w historii, w restauracji Concept 13 w ekskluzywnym domu handlowym Vitkac w Warszawie zorganizowany został bankiet charytatywny na rzecz zwierząt – „Zostań psim aniołem. Edycja II”. Ambasadorką akcji Joanna Krupa, od lat zaagażowana w działania na rzecz praw zwierząt.

W tym szczególnym wieczorze wzięły udział liczne gwiazdy telewizji oraz świata mody znane ze swojej miłości do czworonogów, m.in.: Joanna Jabłczyńska, Magdalena Pieczonka, Katarzyna Moś, Jakob Kosel, Beril Akcay, Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz zwyciężczyni 7. edycji Top Model Katarzyna Szklarczyk.

bal charytatywny wspierany przez LoanMe
celebryci na balu charytatywnym LoanMe
bal charytatywny "Zostań psim aniołem"
LoanMe wspiera charytatywnie psy
gwiazda na balu charytatywnym wspieranym przez LoanMe

– Organizujemy to wydarzenie wspólnie z LoanMe już po raz drugi. Dziękuję wszystkim, że znów jesteście ze mną i wspieracie mnie, bo znacie moją miłość dla zwierząt. Ale to nie ja jestem gwiazdą dzisiejszego wieczoru – rozpoczęła przemówienie ambasadorka akcji.

Joanna Krupa przemawia na balu charytatywnym

– Pani Krystyna Seemayer prowadzi schronisko „Staruszkowo”. Oddaje całe swoje życie i serce zwierzakom, które nie mają dużo szansy na miłość, ze względu na swój wiek. Przez te ostatnie lata, miesiące, tygodnie życia, Pani Krystyna im tę miłość daje do końca ich dni. Ten dzień jest dla Pani Krystyny i moje serce jest dla Pani Krystyny – mówiła wzruszona Joanna Krupa.

Zarząd i pracownicy LoanMe przygotowali dla Pani Krystyny specjalną niespodziankę – darowzinę w wysokości 25.000 zł. Założycielka “Staruszkowa” nie kryła wzruszenia.

akcja "Zostań psim aniołem"
podziękowania kobiety za wparcie
LoanMe przekazuje pieniądze na akcję charytatywną
Loanme wspiera akcję charytatywną
wręczenie bonu na scenie

Niemal 60 tys. zł dla Staruszkowa

Wszystkie zebrane podczas wieczoru środki finansowe zostaną przekazane na rzecz jedynego w Polsce hospicjum dla zwierząt – „Staruszkowa”. Jego założycielką jest Krystyna Seemayer. Kierowana miłością do psów i kotów przygarnęła dziesiątki starszych, często schorowanych czworonogów chcąc stworzyć im bezpieczne miejsce, którego nigdy nie miały. Obecnie hospicjum wymaga pilnej pomocy oraz dodatkowych środków finansowych na dalszą działalność. Zgromadzone środki pomogą setce zwierząt przetrwać nawet najbardziej mroźną zimę.

Punktem kulminacyjnym wieczoru była charytatywna licytacja sukni Joanny Krupy, w której wystąpiła w jesiennej ramówce TVN. Dzięki zaangażowaniu i dobremu sercu uczestników licytacji, zebrano w sumie 57 200 zł.

kobieta mówi przez mikrofon
statuetki
mężczyźni przemawiają na scenie

Wieczór uświetnił znakomity występ Natalii Kukulskiej.

koncert Natalii Kukulskiej na balu charytatywnym
Natalia Kukulska i Joanna Krupa
ludzie na scenie i publiczność

Trzeba pomagać

Działalność Joanny Krupy, Krystny Seemayer i jej „Staruszkowa” nie mogłaby być prowadzona, gdyby nie sponsorzy wydarzenia „Zostań psim aniołem”.

– Jedną z głównych wartości LoanMe jest pomaganie innym i wspieranie potrzebujących, w tym także porzuconych zwierząt. Każda złotówka przekazana na rzecz podopiecznych hospicjum „Staruszkowo”, pozwoli stworzyć im godne miejsce, gdzie znajdą spokój i schronienie – powiedział Walter Ledda, członek zarządu LoanMe.

mężczyzna na scenie
akcja charytatywna wspierana przez Loanme
publiczność na akcji charytatywnej LoanMe

Sponsorami bankietu charytatywnego „Zostań psim aniołem. Edycja II” byli również: producent XL Energy Drink, Tide Software, a partnerami: PLT, Agencja Roots, ApelRecords, Sugar Babe Los Angeles, Zenith, Sylveco, CLARINS, Baker Street Boys, CARINII oraz Robert Czerwik – projektant sukienki.

Joanna Krupa i mężczyzna na balu charytatywnym