Nawiązanie współpracy z Wnioskomat.com

Najpopularniejsza oferta serwisu Wnioskomat to oczywiście pożyczka gotówkowa, która cieszy się dużą popularnością w Polsce, jeśli chodzi o pozyskiwanie dodatkowych środków finansowych.

Dzięki wypełnieniu prostego formularza na stronie wnioskomat.com uzyskanie pożyczki odbywa się w sposób szybki i intuicyjny. Cały proces jest bardzo innowacyjny, a jednocześnie przyjazny dla klienta. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii oraz wieloletniej znajomości rynku
i potrzeb klientów uzyskano cieszące się dużym zainteresowaniem rozwiązanie do uzyskiwania pożyczek on-line.

Wnioskomat.com to marka należąca do Helikon Sp. z o.o. Właścicielem marki jest broker finansowy, który na rynku pośrednictwa finansowego istnieje od 2002 roku, co sprawia, że jest jednym z najdłużej działających w tej branży w Polsce. Od samego początku istnienia firmy właściciele i pracownicy spółki wdrażali nowoczesne rozwiązania w obszarze finansowania klientów. Wynikiem tego innowacyjnego podejścia jest również wnioskomat.com, który daje klientom możliwość uzyskania pożyczek i kredytów nawet bez wychodzenia z domu. 

Loan me Sp. z o.o. współpracuje z sukcesami z Helikon Sp. z o.o. od 2019 roku Na początku współpraca opierała się na sprzedaży produktów za pośrednictwem tradycyjnych kanałów sprzedaży, poprzez sieć placówek pośredników kredytowych współpracujących z Helikon Sp. z o.o. W dobie rosnącej popularności rozwiązań on-line w każdej dziedzinie życia ważne stało się także, aby klienci mieli możliwość uzyskania finansowania dla swoich planów i marzeń za pośrednictwem produktów finansowych w dostępnych w sieci. Produkty pożyczkowe pod marką Loanme dostępne są w sieci od samego początku funkcjonowania na polskim rynku. Kolejnym krokiem była więc chęć zwiększenia możliwości sprzedaży. Dzięki nawiązaniu współpracy z platformą wnioskomat.com Loanme Sp. z o.o. zyskuje możliwość dotarcia do większej liczby klientów i rozszerzenia skali swojej działalności.

Za pośrednictwem platformy wnioskomat.com klient ma możliwość uzyskania finansowania w dwóch ścieżkach, a wszystko to rozpoczyna się od wypełnienia prostego formularza. Pierwsza ścieżka to rozwiązanie w której klient otrzyma finansowanie bez wychodzenia z domu. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej ma możliwość zapoznania się z parametrami oferty i potwierdzenia wniosku za pomocą aplikacji Instantor – bez konieczności przestawiania dokumentów dochodowych. Kolejny krok, po pozytywnej decyzji, to już tylko oczekiwanie na przelew środków. Druga ścieżka udostępnia możliwość spotkania się z agentem w celu finalizacji umowy. Klient po wypełnieniu wniosku otrzymuje decyzję, a w przypadku oferty, która spełnia jego potrzeby następnie może udać się do najbliższego agenta autoryzowanego przez portal wnioskomat.com i tam dokonać finalizacji oferty.

W Loanme wierzymy w to, że nawiązana współpraca to dla klientów portalu wnioskomat.com szansa na uzyskanie szybkiej pożyczki w prostym i wygodnym procesie, bez zbędnych dokumentów.