LoanMe jest dynamicznie rozwijającą się instytucją
finansową, oferującą Klientom pożyczki gotówkowe.

Nasza Misja

Naszą misją jest pomaganie Klientom, zapewniając im dostęp do finansowania na korzystnych warunkach. Wierzymy, że realizacja misji jest możliwa dzięki trzem podstawowym wartościom, którymi kierujemy się w codziennej pracy, a są nimi: uczciwość, przejrzystość, szacunek.

Uczciwość

Uczciwość to w branży finansowej fundament. Zdajemy sobie sprawę, że przewagę konkurencyjną możemy budować w oparciu o odpowiedzialne dostarczanie naszym Klientom bezpiecznych produktów finansowych.

Możemy to osiągnąć jedynie poprzez innowacyjność i ciągłe doskonalenie naszych ocen badania ryzyka kredytowego, by móc idealnie dopasowywać wysokość raty kredytu do możliwości finansowych Klienta. Podejmując decyzje o udzieleniu pożyczki zawsze kierujemy się dobrem i troską o bezpieczeństwo pożyczkobiorców. Działając w ten sposób, pozostajemy uczciwi nie tylko wobec Klientów, ale także wobec siebie.

Przejrzystość

Szczególnie dbamy o proces budowania i wzmacniania świadomości finansowej naszych Klientów w transparentny sposób komunikując wszystkie warunki udzielania pożyczek.

Wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze. W naszych umowach nie stosujemy niedozwolonych klauzul umownych – już na wstępie informujemy Klientów o wszystkich kosztach związanych z pożyczką. Stawiamy na precyzyjną i szczerą komunikację zarówno z Klientem jak i wewnątrz firmy.  

Szacunek

Realizując naszą misję pragniemy nie tylko dostarczać Klientom jak najlepsze rozwiązania finansowe, ale także budować uczciwe, długotrwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku.

W tym celu wdrożyliśmy kilka jasnych i łatwych do zrozumienia zasad, dzięki którym zarówno Klienci jak i pracownicy czują się w LoanMe szanowani. Do tych zasad zaliczamy: dbałość o szczegóły i koncentrację na Kliencie oraz ciągłe ulepszanie zarówno naszych produktów jak i otoczenia, w którym działamy. Dlatego tak ważne jest dla nas zaangażowanie w działalność charytatywną.