Świąteczna Opowieść II

świeczki i drobiazgi świąteczne

LoanMe to marka, która często angażuje się w akcje charytatywne, m.in. w zbiórkę pieniędzy na leczenie chorych dzieci czy bezdomnych zwierząt. Tym razem firma – już po raz drugi – wyciągnęła pomocną dłoń do swoich klientów, umożliwiając im udział w konkursie, w którym do wygrania było umorzenie pożyczki.

ŚWIĄTECZNA OPOWIEŚĆ

I edycja konkursu odbyła się na przełomie 2017 i 2018 roku. Łącznie otrzymano ponad 250 zgłoszeń. Tegoroczna seria również cieszyła się sporym zainteresowaniem. Aby wziąć udział w konkursie, klient musiał opowiedzieć o tym, w jaki sposób dodatkowa gotówka przyczyniła się do realizacji jego marzeń. Kapituła Jury ponownie wybrała 3 zwycięzców, którzy zdecydowali się na występ przed kamerami firmowej telewizji LM News

Przyjaźń ponad wszystko

II odsłonę konkursu rozpoczyna wzruszający odcinek, którego bohaterem jest Pan Kazimierz z Andrychowa. Przyjaciel laureata konkursu popadł w długi, ponieważ jego firma nie przynosiła oczekiwanych dochodów.  Groziła mu utrata mieszkania i upadłość finansowa. Pan Kazimierz postanowił temu zaradzić. 

Historia Pana Kazimierza z Andrychowa

Prezenty mimo przeciwności

Pan Piotr stracił wszystkie pieniądze tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Nie chciał powiedzieć przed kamerą dlaczego spotkała go tak przykra niespodzianka od losu. Mimo to, postanowił spełnić marzenia swoich bliskich i ukochanej narzeczonej. 

Historia Pana Piotra z Władysławowa

Ślub marzeń

Pani Angelika i Pan Krzysztof to młoda para mieszkająca w Rudzie Śląskiej. Zakochani postanowili się pobrać, jednak nie mieli środków finansowych na zorganizowanie nawet kameralnego ślubu. Rodzina nie była w stanie udzielić wsparcia finansowego bohaterom odcinka. Jak sobie poradzili? 

Historia Pani Angeliki z Rudy Śląskiej

Nagrania poprzedniej edycji konkursu „Świąteczna Opowieść” są dostępne na kanale YouTube marki LoanMe:

Odcinek I: Historia Pani Haliny ze Szczecinka
Odcinek II: Historia Pana Emila z Zabrza
Odcinek III: Historia Pani Magdaleny z Rawicza

Leave a Reply

Your email address will not be published.