Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

Uśmiech wyczaruj, pluszaka podaruj!

Uśmiech wyczaruj, pluszaka podaruj!

Uśmiech wyczaruj, pluszaka podaruj! – Anita Sokołowska i LoanMe pomagają małym pacjentom ze Szpitala Dziecięcego na ul. Niekłańskiej

Szpital Dziecięcy na ul. Niekłańskiej to samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej, założony przez prof. Dr. J. Bogdanowicza. Jest to pierwsza tego typu placówka powstała po II wojnie światowej. Na terenie szpitala znajduje się aż 13 oddziałów, m.in. pediatryczny, neurologiczny, rehabilitacja czy chirurgia ogólna. Lekarze oddziału pediatrycznego jako pierwsi w Polsce zoperowali 9-latka bez oczu i nosa (wada wrodzona), przywracając młodemu pacjentowi twarz, a co za tym idzie – szansę na normalne życie.  Na świecie wykonano tylko 30 zabiegów tego typu.

 

Drużyna dobra i poparcie Gwiazdy „Przyjaciółek” i „Na dobre i na złe":

Szpital przy ulicy Niekłańskiej współpracował z wieloma organizacjami dobroczynnymi, m.in. z WOŚP, dzięki której zakupiono specjalistyczny sprzęt medyczny czy Fundacją Dr. Clown, która zorganizowała animacje dla dzieci. Teraz to instytucja finansowa LoanMe postanowiła pomóc. 

 

Drużyna wolontariacka firmy - „Akcja Reakcja” - odwiedziła małych pacjentów szpitala. Do reprezentantów Spółki dołączyła także Anita Sokołowska – aktorka znana z takich seriali jak „Na dobre i na złe” czy „Przyjaciółki”! Uczestnicy spotkania mogli z nią porozmawiać o aktorskiej codzienności i wyzwaniach na planie.

 

Reportaż video z tego spotkania już dostępny na YouTube - ZOBACZCIE SAMI!

Uśmiech wyczaruj, pluszaka podaruj!

Pracownicy LoanMe wręczyli dzieciom zdjęcia nadesłane przez fanów zrzeszonych wokół fanpage marki na portalu Facebook. Wszystkie prace, mające na celu rozbudzenie dziecięcej radości, zostały umieszczone w antyramie i powieszone w sali konferencyjnej szpitala! 

Wolontariusze zorganizowali też przedstawienie pacynkowe dla dzieci pt. „Czerwony Kapturek”. 

Spotkanie zakończyła „godzina z Ameryką” – prezes LoanMe – Joseph Sesso z pomocą Pani Dominiki – nauczycielki języka angielskiego – wyjawił dzieciom sekrety życia w Stanach Zjednoczonych. Po spotkaniu maluchy otrzymały naklejki „Super Bohatera”! 

Uśmiech wyczaruj, pluszaka podaruj!