Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

Summer Amber Festival 2018 – LoanMe głównym partnerem wydarzenia

summer abmber festival

Summer Amber Festival 2018 to druga edycja wspaniałych nadmorskich koncertów w rytmach muzyki disco & dance. Koncerty odbyły się w czterech miejscowościach, kolejno w Jantarze (20-21.07), Jastarni (25.07), Krynicy Morskiej (1.08) oraz w Ustce (11.08).

W trakcie imprezy – poza licznymi koncertami – odbywały się także wybory Bursztynowej Miss Polski! Piękne kandydatki, letnia atmosfera i zabawa na plaży to kwintesencja tego wydarzenia. LoanMe było głównym sponsorem całego festiwalu.

summer abmber festival pokaz

W ciągu 5 dni festiwalowych na nadmorskich scenach stanęło wielu znanych i lubianych polskich artystów muzyki disco & dance, a także piękne kandydatki walczące o tytuł Bursztynowej Miss! Publiczność bawiła się przy dźwiękach muzyki takich gwiazd jak Paulla, Zenon Martyniuk i Margaret!

summer abmber festival koncert
summer abmber festival blue cafe
summer abmber festival koncert

Na scenie pojawili się również – After Party, Dbomb oraz Sławomir z małżonką!

summer abmber festival koncert
summer abmber festival koncert

Finał Summer Amber Festival 2018 oraz plebiscytu Bursztynowej Miss Polski odbył się na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce. Tytuł Bursztynowej Miss Polski i Miss LoanMe otrzymała Paulina Chruścińska, a I i II Vice Miss zostały Paulina Sokowicz i Agnieszka Święcicka. Natalia Błahut wywalczyła tytuł Bursztynowej Miss Publiczności.

summer abmber festival pokaz pieknosci

Koncerty oraz zmagania kandydatek trwały od 20 lipca do 11 sierpnia. We wszystkich dniach festiwalu brało udział ponad 30.000 osób. Tegoroczna edycja Summer Amber Festival odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach – reportaże z wydarzeń pojawiły się m.in. w Jedynce Polskiego Radia, Disco Polo TV, Radiu Wawa czy Eska.

summer abmber festival pokaz pieknosci