Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

LoanMe sponsorem głównym Summer Amber Festival 2019

LoanMe sponsorem głównym Summer Amber Festival 2019

Jesteśmy pozabankową firmą pożyczkową, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Oprócz korzystnej oferty kredytów konsumenckich, możemy pochwalić się również szeroką działalnością CSR-ową. Zorganizowaliśmy m.in. zbiórkę pieniężną dla hospicjum dla zwierząt „Staruszkowo” u boku Joanny Krupy czy liczne akcje charytatywne na rzecz schronisk dla zwierząt, osób bezdomnych i domów dziecka. Jesteśmy również sponsorem głównym Summer Amber Festival – już po raz drugi!

Aktywnie uczestniczyliśmy przy organizacji wydarzenia, a relacje z poszczególnych dni możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube

Summer Amber Festival 2018 w Jantarze.

Zeszłoroczna edycja Summer Amber Festival odbyła się w 4 nadmorskich miejscowościach i zgromadziła łącznie ponad 30.000 osób. Imprezie nieodłącznie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski. Wybory Miss organizowane są od 15 lat, a wyjściom konkursowym towarzyszą widowiskowe koncerty. W poprzednim roku na festiwalowej scenie wystąpiły największe Gwiazdy muzyki pop i disco,  m.in. Margaret, Paulla, Sławomir czy Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. 

Summer Amber Festival 2018 w Jastarni

Summer Amber Festival 2019 odbędzie się w  pięciu miejscowościach - Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej, Łebie oraz w Ustce. 

Summer Amber Festival 2018 w Krynicy Morskiej.

Podczas wydarzenia wystąpią m.in. Blue Cafe, Brathanki, Boys, Akcent i wielu innych! Zapraszamy!