Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

LoanMe dla WOŚP

loanme dla wosp

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ogólnopolska fundacja, której celem jest wsparcie publicznej opieki zdrowotnej poprzez dofinansowanie i kupno niezbędnego sprzętu medycznego oraz pomoc chorym i potrzebującym, zwłaszcza dzieciom. WOŚP zajmuje się również propagowaniem wiedzy na temat profilaktyki prozdrowotnej.

Fundacja znana jest z organizowania corocznych “Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, czyli ogólnopolskich imprez rozrywkowo-medialnych w charakterze koncertów, eventów czy zawodów sportowych, z których dochód jest przeznaczany na cele organizacji.

W styczniu wspieraliśmy 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Współdziałaliśmy ze sztabem WOŚP przy Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała ponad 105 mln zł. W tym roku graliśmy dla ratowania życia i zdrowia dzieci z oddziałów ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

loanme dla wosp