Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

LoanMe dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

loanme dla fundacji sos wioski dzieciece

Misją Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce jest niesienie pomocy i wsparcia wszystkim dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej lub zagrożonym jej utratą. Stowarzyszenie organizuje rodzinne domy zastępcze, zwane “SOS Wioskami Dziecięcymi”, w których dzieci otrzymują optymalne warunki rozwoju i szansę na lepszy start w dorosłość. Stowarzyszenie prowadzi też projekty opieki krótkoterminowej, tzw. Domy Czasowego Pobytu, zapewniające schronienie dzieciom oczekującym na decyzję sądu rodzinnego.

W marcu i kwietniu wspieraliśmy SOS Wioski Dziecięce. Oprócz zbiórki funduszy, postanowiliśmy również zorganizować zbiórkę zabawek, aby sprawić dzieciom radość. Akcja “Daj Pluszaka dla Dzieciaka” została ciepło przyjęta, a odzew Internautów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Zbiórkę zaczynaliśmy od niewielkiej “górki” zabawek, którą udało się uzbierać naszym pracownikom.

Internauci również zaangażowali się w akcję! Wiele osób dostarczyło zabawki osobiście, jeszcze inni przesłali podarunki pocztą.

Przez dwa tygodnie trwania akcji “Daj Pluszaka dla Dzieciaka” nasi pracownicy oraz Internauci dokładali wszelkich starań, aby zebrać jak największą ilość zabawek dla opuszczonych i osieroconych dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

loanme dla fundacji sos wioski dzieciece

Puszki na darowizny pieniężne stały w naszym biurze do końca kwietnia. Zebrane środki zostały podwojone oraz przekazane na konto stowarzyszenia.

Dyplom z podziękowaniami przypomina nam o tym, jak ważna jest pomoc innym. Mamy nadzieję, że zebrane zabawki i środki pieniężne pomogły nam wywołać uśmiech na twarzach dzieci z Wiosek SOS.

loanme dla fundacji sos wioski dzieciece