Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

LoanMe dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka - koncert Kamila Bednarka

LoanMe dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka - koncert Kamila Bednarka

Komitet Ochrony Praw Dziecka to instytucja pozarządowa powstała w 1981 roku. Jej sztandarowym celem jest pomoc dziecku skrzywdzonemu, doświadczającemu przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. LoanMe – od początku 2018 roku do końca marca – prowadzi zbiórkę funduszy dla KOPD. W ramach współpracy narodziła się idea wspaniałego wydarzenia.

W niedzielę, 25 lutego w Hulakula w Warszawie odbył się niezwykły koncert – „Kamil Bednarek dla Komitetu Ochrony praw Dziecka”! LoanMe było głównym partnerem i współorganizatorem wydarzenia.  Koncert poprowadził Zygmunt Chajzer, a patronat medialny objęło Radio Eska. Cały dochód z imprezy został przekazany na rzecz podopiecznych KOPD.

Na zdjęciu: zarząd KOPD, prowadzący – Zygmunt Chajzer, Marketing Manager Hulakula oraz PR manager LoanMe

loanme zygmunt hajzer

Koncert rozpoczął się wręczeniem kryształowej kuli i podziękowaniem dla firmy LoanMe, reprezentowanej przez członka zarządu – Martę Janowicz-Stradomską, która nie kryła wzruszenia.

Następnie na scenie pojawiła się Gwiazda wieczoru – Kamil Bednarek! Artysta reggae zaprezentował publiczności kilka własnych utworów, takich jak „Chwile jak te” czy „Sailing”. Bednarek wykonał również piosenkę Marka Grechuty – „Dni, których jeszcze nie znamy”.

Po występie artysta robił sobie zdjęcia z fanami i rozdawał autografy.

Przy dźwiękach muzyki reggae uczestnicy wydarzenia bawili się świetnie. Po koncercie Kamil Bednarek otrzymał podziękowania z rąk przedstawicieli Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz kryształową kulę.

Inicjatywę koncertu wspierał m. in. Jarosław Boberek – aktor teatralny, filmowy, niekwestionowany król polskiego dubbingu – który na koncercie pojawił się z licznymi znajomymi, a także Beril Ackay, która specjalnie na to wydarzenie przyleciała ze Stanów Zjednoczonych.

loanme dla komitetu ochrony praw dziecka
loanme dla komitetu ochrony praw dziecka
loanme dla komitetu ochrony praw dziecka

Nasi pracownicy również pojawili się na koncercie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do powstania tego wspaniałego wydarzenia! Główną wartością LoanMe jest pomaganie potrzebującym, dlatego też niezmiernie się cieszymy, że dołożyliśmy naszą cegiełkę do koncertu, dzięki któremu pokrzywdzone dzieci otrzymają niezbędną pomoc.

loanme kamil bednarek