Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

LoanMe dla Fundacji Gajusz

loanme dla fundacji gajusz

Fundacja „Gajusz” pomaga przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom. Prowadzi 3 hospicja oraz – jeden z nielicznych w kraju – Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny “Tuli Luli”. Organizacja zajmuje się także zapewnianiem specjalistycznej opieki zdrowotnej pacjentom i ich rodzinom, prowadzi program pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadkach oraz propaguje wiedzę na temat leczenia i rehabilitacji długotrwałych chorób dziecięcych.

Pomysł założenia fundacji zrodził się w głowie pani Tisy Żawrockiej-Kwiatkowskiej podczas zimowej nocy w 1997 roku.

W lutym prowadziliśmy akcję charytatywną na rzecz wspaniałej inicjatywy, jaką jest Fundacja Gajusz. Jak organizacja funkcjonuje na co dzień? Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z naszej wizyty w Łodzi!

Wszystkie dzieci, których życie jest ograniczone lub zagrożone, a także ich rodziny powinny otrzymać specjalistyczną opiekę, wsparcie oraz pomoc. W tym celu fundacja współpracuje ze wszystkimi instytucjami powołanymi do jej udzielenia – z lekarzami, psychologami, fizjoterapeutami

Opiekunowie “Gajusza” z pasją i zaangażowaniem zajmują się swoimi podopiecznymi. Jak sami wielokrotnie podkreślali, tym, co inspiruje ich do działania jest uśmiech dziecka.

loanme dla fundacji gajusz

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałą organizację, jaką jest Fundacja Gajusz. Dyplom z podziękowaniami stoi w honorowym miejscu naszego biura.

loanme dla fundacji gajusz