Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

LoanMe dla Fundacji Everest | Bieg Firmowy 2017

loanme dla fundacji everest 2017

10 czerwca 2017 drużyna LoanMe pobiegła w 5 edycji “Biegu Firmowego”

“Bieg Firmowy” to charytatywna sztafeta skierowana do pracowników firm. Bieg odbywa się cyklicznie od 2013 roku w maju i czerwcu kolejno we Wrocławiu i Warszawie. W zawodach startują 5-osobowe drużyny. Każdy zawodnik ma do przebycia dystans 5 km we Wrocławiu lub 4,2 km w Warszawie.

Każdego roku dochód z wydarzenia przekazywany jest na rzecz kilkorga wybranych podopiecznych Fundacji Everest, którymi zazwyczaj są dzieci nieuleczalnie chore, wymagające długotrwałej rehabilitacji, opieki medycznej i specjalnego sprzętu.

“Bieg Firmowy” to świetna okazja do integracji pracowniczej w duchu sportowej rywalizacji. Drużyna LoanMe z radością stanęła na starcie sztafety. Naszym zawodnikom udało się uzyskać dobry czas – jesteśmy z nich dumni!

Piękna pogoda i idealnie zorganizowana trasa sprzyjały sportowym zmaganiom. W tym roku pobiegliśmy dla 3-letniej Lidii i 8-letniej Mai, cierpiących z powodu poważnych wad rozwojowych i mózgowego porażenia dziecięcego.

loanme dla fundacji everest 2017