Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

LoanMe dla DKMS

loanme dla fundacji dkms

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit, której głównym celem jest wspieranie i pomaganie osobom chorującym na nowotwór krwi. W oparciu o decyzję Ministra Zdrowia DKMS posiada status Ośrodka Dawców Szpiku.

W Polsce, co godzinę – a na świecie co 35 sekund – ktoś dowiaduje się, że choruje na białaczkę lub inny nowotwór krwi. Dla wielu z nich jedyną szansą jest znalezienie „bliźniaka genetycznego” i przeszczep.

Misją DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta, którego jedyną szansą na wygranie z chorobą jest przeszczep szpiku. Od początku swojej działalności w Polsce, Fundacja zarejestrowała ponad milion potencjalnych dawców!

loanme dla fundacji dkms

Koszt jednej rejestracji to ok. 180 zł, które w pełni pokrywa Fundacja. Dzięki zbiórkom funduszy organizacja może działać dalej i nieść niezbędną pomoc oraz nadzieję wszystkim potrzebującym.

Przez ostatni kwartał LoanMe wspierało właśnie tę fundację. Nasi pracownicy chętnie angażują się w akcje charytatywne.

W LoanMe uzbieraliśmy 1713,32 zł! Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

loanme dla fundacji dkms

W trakcie trwania zbiórki promowaliśmy również działania Fundacji w mediach społecznościowych. A już niedługo na naszym facebookowym profilu pojawi się reportaż z siedziby Fundacji. Zapraszamy do oglądania!

Jeśli też chcesz pomóc wejdź na stronę www.dkms.pl, zamów pakiet rejestracyjny do domu i zarejestruj się lub przekaż darowiznę. A może to Ty uratujesz komuś życie?