Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

Finał Summer Amber Festival 2019 – LoanMe głównym sponsorem wydarzenia

Finał Summer Amber Festival 2019 – LoanMe głównym sponsorem wydarzenia

Kolejna edycja najgorętszego wydarzenia lata - Summer Amber Festival 2019 – przeszła do historii! Nadmorskie koncerty w rytmie muzyki rozrywkowej odbyły się kolejno w Krynicy Morskiej (11.07), Jantarze (12-13.07), Jastarni (24.07), Łebie (27.07) oraz w Ustce (10.08). LoanMe – już po raz drugi – było głównym sponsorem wydarzenia.

Do każdej festiwalowej miejscowości zawitało wielu znanych i lubianych artystów muzyki disco dance. Wielkie otwarcie Summer Amber Festival odbyło się w Krynicy Morskiej. Gwiazdy takie jak zespół Akcent, Cristo Dance czy Yugine wprawiły publiczność w fantastyczny nastrój.

Relacja Summer Amber Festival 2019 z Krynicy Morskiej

 

Na scenie w Jantarze pojawili się między innymi: zespół Blue Cafe, Power Play czy Bartek Wrona

Relacja Summer Amber Festival 2019 z Jantaru

 

Kolejnym punktem festiwalowej trasy była Jastarnia. Publiczność bawiła się przy dźwiękach takich przebojów jak „Jesteś szalona” kultowego zespołu BOYS czy „Piękna” wschodzącej grupy Ellixir.

Relacja Summer Amber Festival 2019 z Jastarnii

 

W Łebie podziwiać mogliśmy występy popularnego zespołu Brathanki i ukraińską grupę Mirami.

Relacja Summer Amber Festival 2019 z Łeby

 

Poza licznymi koncertami, w każdej festiwalowej miejscowości odbywały się także wybory Bursztynowej Miss Polski. Piękne kandydatki prezentowały się na scenie w różnych stylizacjach, między innymi w koszulkach LoanMe.

Finał Summer Amber Festival 2019 – LoanMe głównym sponsorem wydarzenia

Finał Summer Amber Festival oraz plebiscytu Bursztynowej Miss Polski 2019 odbył się na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce. Tytuł Bursztynowej Miss Polski otrzymała Kinga Stach, a I i II Vice Miss zostały Wanesa Rajch i Adrianna Hasiuk. Weronika Kujawa wywalczyła tytuł Bursztynowej Miss Publiczności.

Finał Summer Amber Festival 2019 – LoanMe głównym sponsorem wydarzenia

Koncerty oraz zmagania kandydatek trwały od 11 lipca do 10 sierpnia. Summer Amber Festival 2019 przyciągnął ponad 40.000 osób.