Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 [email protected]

Bankiet charytatywny “Zostań Psim Aniołem”

Loanme dla akcji zostan psim aniolem

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem zajmuje się leczeniem i adopcją rannych oraz porzuconych zwierząt z Warszawy i okolic. Schronisko promuje przejrzysty, charytatywny model rozwiązywania problemu bezdomnych psów i kotów zgodny z Europejską Konwencją Ochrony Zwierząt Domowych. Organizacja znana jest z niesienia pomocy innym schroniskom i fundacjom wspierającym skrzywdzone zwierzęta.

Jedną z inicjatyw dumnie przez nas wspieranych, była akcja charytatywna Joanny Krupy na rzecz zwierząt z Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Na bankiecie charytatywnym “Zostań Psim Aniołem” pojawiło się wiele Gwiazd polskiego show-businessu, jak również wielu zagranicznych gości. Wszystko po to, aby przekazać dotacje na rzecz zwierząt z Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

Na wydarzeniu zorganizowanym przez Joannę Krupę pojawili się między innymi: Beril Akcay, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Karolina Korwin-Piotrowska, Dorota Williams, Bartosz Węglarczyk oraz Leszek Stanek.

My również tam byliśmy!

Nasi pracownicy wykazali się piękną inicjatywą i przekazali 25 tysięcy złotych dla czworonogów, znajdujących się pod opieką Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

Na zdjęciu poniżej: Joanna Krupa – inicjatorka akcji, Conrado Moreno – prowadzący bankietu, Mariusz Tauber – członek zarządu Fundacji Azylu pod Psim Aniołem oraz delegacja pracowników LoanMe.

Loanme dla akcji zostan psim aniolem

Podczas bankietu odbyły się licytacje kurtki zaprojektowanej dla Martini przez Dawida Wolińskiego oraz sukienki BOHOBOCO, w której Joanna Krupa wystąpiła podczas finału szóstej edycji Top Model.

My również braliśmy aktywny udział w licytacjach! Cały dochód zebrany podczas aukcji został przekazany na poczet Fundacji.

Nasi pracownicy dbali o prawidłowy przebieg loterii dla darczyńców, którzy zdecydowali się zakupić “cegiełkę” na rzecz Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów imprezy.

Loanme dla akcji zostan psim aniolem
Loanme dla akcji zostan psim aniolem

Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z Joanną Krupą, której dobre serce i działalność na rzecz zwierząt są nieocenione. Modelka pomaga wielu fundacjom i aktywnie działa jako członkini stowarzyszenia PETA. Z Fundacją Azylu pod Psim Aniołem związana jest od wielu lat.

Dzięki zebranym wspólnie funduszom, kolejne zwierzęta dostaną szansę na znalezienie dobrego domu oraz dostęp do bardziej zaawansowanej opieki medycznej.

Dawid Woliński i Beril Akcay (USA) także pojawili się na imprezie. Są oddanymi przyjaciółmi Joanny Krupy i jednymi z bardziej znanych działaczy na rzecz praw zwierząt w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Loanme dla akcji zostan psim aniolem

Nasza reporterka była na miejscu, aby zapytać Gwiazdy o możliwości działalności charytatywnej w Polsce. Na zdjęciu: Marcin Tyszka – fotograf modowy.

Loanme dla akcji zostan psim aniolem

Misją Fundacji Azylu pod Psim Aniołem jest zapewnienie schronienia, medycznej opieki oraz lepszego domu dla porzuconych, niejednokrotnie chorych i rannych zwierząt.

Idea Azylu towarzyszyła nam w każdej minucie tego niesamowitego wydarzenia!

Loanme dla akcji zostan psim aniolem

Gwiazdy muzyki także wspierały inicjatywę “Zostań Psim Aniołem”. Mieliśmy przyjemność współpracować z Kasią Stankiewicz, która uświetniła wieczór swoim występem.

Loanme dla akcji zostan psim aniolem

Osobiście dopilnowaliśmy procesu przekazania datków z zakupu bankietowych bilecików w ręce pana Mariusza Taubera – przedstawiciela Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

Loanme dla akcji zostan psim aniolem