Pożyczka w LoanMe?

Zobacz jakie to proste!

Krok 1 - zadzwoń po pożyczkę

Krok 1

Zadzwoń pod numer 22 377 78 00 lub zostaw swój numer
telefonu, sprawdź jak szybko do Ciebie oddzwonimy!

Możesz skontaktować się z nami:
Poniedziałek - piątek, w godzinach 8:00 - 20:00
Sobota, w godzinach 9:00 - 20:00

Niedziela, w godzinach 10:00 - 20:00

Krok 2 - wypełnij wniosek o pożyczkę

Krok 2

Wniosek o pożyczkę – wypełni z Tobą nasz Konsultant podczas rozmowy telefonicznej.
Przygotuj tylko swój dowód osobisty.

Każdy Klient w LoanMe jest traktowany indywidualnie
i z pewnością dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Krok 3 - pieniądze w 15 minut na koncie

Krok 3

O decyzji poinformujemy Cię już podczas rozmowy
telefonicznej z Konsultantem, a pieniądze będą
na Twoim koncie nawet w 24 h!

Zamów rozmowę z Konsultantem

Zostaw nam swój numer telefonu, sprawdź jak szybko oddzwonimy!

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności *
Wyrażam zgodę na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. 2014 poz. 243 ze zm.) *

Jak pożyczać z LoanMe?

Twoje dotychczasowe doświadczenia z chwilówkami online nie są za dobre? Mimo, że firmy obiecują prosty i szybki przebieg transakcji, to rzeczywistość często wygląda inaczej? W LoanMe nie musisz się tego obawiać, podejmij z nami współpracę i szybko ciesz się gotówką na swoim koncie. Sekretem naszej firmy jest doskonały kontakt z klientem, duża cierpliwość i indywidualne podejście do każdej osoby.

Kilka kroków do sukcesu

Szybkie pożyczki w LoanMe to najlepszy sposób na zyskanie dodatkowych środków finansowych. Dlaczego? Oczywiście największym plusem internetowych chwilówek są niewielkie wymagania pożyczkodawcy w kwestii dostarczanych dokumentów, jednakże nie tylko to wyróżnia naszą firmę. Największa zaleta LoanMe to niewiarygodna prostota podejmowanych działań.

Błyskawiczny kontakt

Każdy może w łatwy sposób skontaktować się z konsultantem LoanMe poprzez wykonanie telefonu. Wykręć numer i ciesz się profesjonalną obsługą. Jeżeli jednak nie chcesz angażować swoich środków, to oferujemy rozwiązanie idealne dla ciebie. Wystarczy, że prześlesz nam swój numer telefonu, korzystając z formularza, umieszczonego na stronie, a błyskawicznie do ciebie oddzwonimy. Polecamy te metodę, ponieważ będziesz mógł w pełni skupić się rozmowie z konsultantem, a nie uciekał myślami do ubywających środków z konta telefonu.

Pełne wsparcie podczas wypełniania dokumentów

Znasz to uczucie, kiedy leży przed tobą stos zagadkowych dokumentów, czekających na wypełnienie? Wszelkiego rodzaju wnioski i podania zawsze cię przerastały? Praca w administracji stanowiłaby twój największy koszmar? Z LoanMe nie musisz obawiać się, że popełnisz błędy podczas wypełniania wniosku o pożyczkę. Podczas rozmowy telefonicznej nasz konsultant zaopiekuje się tobą i zapewni pełne wsparcie. Nasza firma może poszczycić się pełnym zaangażowaniem w kontaktach z klientami, a co za tym idzie traktowaniem każdego indywidualnie. Dzięki temu oferta, przygotowana dla ciebie, wpisze się idealnie w twoje potrzeby. Ponadto nie musisz obawiać się trudności przy wypełnianiu wniosku, nasi pracownicy zadbają o to, aby poprawnie wypełnić dokumenty. Jedyne czego od ciebie oczekujemy to przygotowania dowodu osobistego, gdyż to na jego podstawie udzielana jest szybka pożyczka z LoanMe.

Gotówka szybko znajdzie się na twoim koncie

Cały proces podejmowania pożyczek w naszej firmie można określić jako błyskawiczny. Dlaczego? Ta sama rozmowa telefoniczna rozpocznie się poznaniem twoich potrzeb i oczekiwań, rozwinie w przygotowanie oferty oraz wypełnianie wniosku, a zakończy się przekazaniem decyzji w sprawie udzielenia konkretnej pożyczki. W tradycyjnym banku nie ma szans na tak sprawne rozpatrzenie podania. Dzięki profesjonalnej pracy naszych konsultantów, często zdarza się, że już po 15 minutach od zakończenia rozmowy, pieniądze znajdują się na koncie klienta. Wybierz pożyczki pozabankowe i zapomnij o tych tradycyjnych, a będziesz mógł pozbyć się stresu związanego z oczekiwaniem na decyzje baku.