pozyczka do 13 600 zł
pozyczka do 13 600 zł

Kalkulator pożyczki

500
5 tygodni
Opłata przygotowawcza
0 zł
Prowizja
139,38 zł
Całkowita kwota do zapłaty
642,83 zł

Przykład reprezentatywny (Oferta dla Klienta Indywidualnego): Dla pożyczki w kwocie 500 zł udzielonej na 5 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 643,18 zł (w tym prowizja 139,38 zł) dla oprocentowania 8.0%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 128,64 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1270,20%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1270,20%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.10.2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Wróć

Zamów rozmowę z Konsultantem

Zostaw nam swój numer telefonu, sprawdź jak szybko oddzwonimy!

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności *
Wyrażam zgodę na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. 2014 poz. 243 ze zm.) *

Poznaj prawdziwe historie naszych Klientów i zobacz
jak LoanMe zmieniło ich życie!

Kategoria

Poznaj opinie

Naszych Klientów

Poznaj opinie naszych klientów na temat pożyczek

Jak działa pożyczka w LoanMe?
LoanMe – najlepsze szybkie pożyczki przez internet:
Jak poradzić sobie, kiedy znaleźliśmy się w dołku finansowym? Co zrobić, gdy pojawił się niespodziewany wydatek? Jakich aktywności się podejmować, aby się nie pogrążyć i czy można jakoś poradzić sobie z takimi problemami? Jeżeli jesteś w takiej niefortunnej sytuacji to przede wszystkim nie panikuj, gdyż nerwy nikomu nie pomogą. Weź głęboki oddech i podejmij działania. Skoro jesteś na tej stronie to intuicyjnie wiesz czego potrzebujesz. Rozwiąż swoje problemy poprzez skorzystanie z chwilówki online.
LoanMe – pomocne w każdej sytuacji
Każdy z nas co najmniej raz był w położeniu, w którym zabrakło mu gotówki. Czasami są to sprawy przyziemne związane np. z koniecznością naprawy niespodziewanej usterki. W takiej sytuacji, szczególnie jeżeli żyjemy od wypłaty do wypłaty, może pojawić się problem. Podobnie w przypadku, gdy bliska nam osoba wkrótce obchodzi swoje święto a my, mimo że znaleźliśmy idealny prezent, nie możemy sobie na niego pozwolić finansowo. Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku, a także w każdym inny (nie nam to oceniać), możesz wykorzystać proste rozwiązanie – szybką pożyczkę online.
LoanMe – wygoda i szybkość
Czy można realizować coś w sposób przyjemniejszy, niż siedząc wygodnie we własnym, ulubionym fotelu? Nikt z nas nie lubi dalekich wypraw i długich kolejek, na które niewątpliwie można się natknąć załatwiając swoją pożyczkę stacjonarnie. Wielu z nas przekonało się już do zakupów internetowych. Nieustannie doceniamy wygodę i szybkość takich transakcji. Opierając się na tych samych doświadczeniach możemy polubić się także z szybką gotówkę online.
LoanMe – prostota działania
Nasza firma oferuje prawdopodobnie najłatwiejsze w pobieraniu pożyczki internetowe. Wystarczy kilka kroków, aby uzyskać pieniądze. Całość procesu jest bardzo prosta i intuicyjna, a wszystkie informacje dokładnie podane i opisane. Możesz być pewien, że stronę LoanMe cechuje duża przejrzystość. Dajemy z siebie wszystko, aby nasi klienci bez najmniejszych kłopotów mogli poradzić sobie z obsługą interfejsu. Wszystko co robimy, robimy w trosce o konsumentów, ich wygodę oraz pewność dokonywanych działań.
LoanMe – bez zbędnych dokumentów
Nie masz stałej pracy? Możesz zapomnieć o kredycie w tradycyjnym banku, ponieważ masz bardzo niskie dochody? Potrzebujesz jednak pewnego zastrzyku gotówki? Nie martw się, u nas nie musisz dostarczać żadnych dokumentów, które będą potwierdzały zatrudnienie czy wskazywały na wysokość uzyskiwanych dochody. Nie musisz również tłumaczyć na co wydasz pieniądze. Są twoje więc wydaj je zgodnie z własnymi potrzebami lub kaprysem. Jeżeli zależy ci na chwilówce bez zaświadczeń, to dobrze trafiłeś. Omijaj banki, w którym uzyskanie pieniędzy to nie lada przeprawa wymagająca od ciebie dostarczenia pliku dokumentów i długotrwałego oczekiwania na przelew. Skorzystaj z naszej pomocy i szybko ciesz się z pełnej kwoty na koncie.
Firma roku
Laur Klienta - Odkrycie 2018 - Logo
Firma wiarygodna finansowo - Logo