Pożyczka na raty

Pożyczka na raty

Pożyczka na raty

Pożyczka na raty to doskonała sposobność do zdobycia nawet 11 500 tysięcy złotych, które będziemy mogli oddać w postaci rat rozłożonych nawet na okres 130 tygodni. Zawsze, kiedy tego potrzebujesz, możesz zwrócić się do firmy pożyczkowej takiej, jak LoanMe, która w bardzo krótkim czasie sprawdzi Twoją zdolność kredytową według własnych kryteriów i zdecyduje, czy udzieli Ci potrzebnego wsparcia w postaci gotówki.

Pożyczka na raty dostępna online

Zapożyczenie się w firmie pożyczkowej niektórzy traktują jako oczywisty sposób na sfinansowanie zakupu określonych dóbr materialnych nieprzewidzianych w comiesięcznym budżecie. Czasem jest to zakup nowego telewizora, ale nie raz na przykład nowego sprzętu AGD, zwłaszcza kiedy stary właśnie odmówił posłuszeństwa. Niektórzy również w ten sposób finansują wakacje rodzinne, imprezy okazjonalne, urodziny i inne.

Nie wszystkie wydatki da się przewidzieć i czasem zaskakuje nas jakaś zupełnie niespodziewana sytuacja wymagająca większej ilości gotówki. Właśnie w takich sytuacjach pożyczka na raty dostępna online sprawdza się znakomicie, pozwalając w błyskawiczny sposób sfinansować nagłą potrzebę.

Żeby otrzymać dodatkową gotówkę, wystarczy wejść na stronę internetową firmy pożyczkowej, tam zgodnie z instrukcją wypełnić wniosek i cierpliwie poczekać na jego sprawdzenie. Po kilku minutach otrzymamy informację o rezultacie przeprowadzonej weryfikacji i jeśli będzie on dla nas przychylny, dodatkowa gotówka w mgnieniu oka trafi na nasze konto bankowe. Internetowy proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo wygodny i oszczędza dużą ilość czasu, jaką byśmy musieli poświęcić na wizytę w stacjonarnym oddziale firmy.

Pożyczka na raty bez zaświadczenia o zarobkach

Firmy pozabankowe przychylne są większości zainteresowanym szybką pożyczką. Wsparcie finansowe uzyska zarówno emeryt, jak i osoba o mniej korzystnej, przynajmniej w oczach banków, formie zatrudnienia. Jest to dobra informacja na przykład dla freelancerów czy dla osób zatrudnionych na umowę o działo.

By skorzystać z pożyczki na raty, zainteresowany zazwyczaj nie będzie musiał okazywać potwierdzeń o wysokości przychodów, czy o rodzaju umowy, na jaki jest zatrudniony. Wystarczy wpisać we wniosku internetowym wysokość comiesięcznych dochodów. Dla firm pożyczkowych ważna jest nadwyżka finansowa, która pozostaje po odliczeniu kosztów utrzymania od dochodów pożyczkobiorcy. Na tej podstawie oceniają oni czy daje ona szansę na terminową spłatę rat z ewentualnie zaciągniętej pożyczki.

Osoby o zbyt dużych comiesięcznych kosztach lub o dochodach ledwo pokrywających aktualne potrzeby mogą uzyskać negatywny rezultat weryfikacji wniosku o pożyczkę. Firmy pożyczkowe nie chcą bowiem dopuścić do nadmiernego zadłużenia swoich klientów. Niemożność spłaty długu przez pożyczkobiorcę jest bardzo niekorzystną sytuacją dla niego, ale też dla firmy pożyczkowej. Dodatkowe koszty windykacyjne obciążają obie zainteresowane strony i kosztują wiele niepotrzebnych nerwów.

W trosce o swoją płynność finansową nie należy wykorzystywać zaufania instytucji finansowych i rzetelnie wypełniać wnioski o pożyczkę. Próby zawyżenia dochodów lub obniżenia kosztów, aby zwiększyć szanse uzyskania pozytywnej odpowiedzi, mogą prowadzić do niepotrzebnych kłopotów i trudności z wywiązaniem się ze swoich powinności względem firmy pożyczkowej.

Pożyczka na raty bez BIK

 Niektóre firmy nie wymagają również nieskazitelnej historii kredytowej. Brak weryfikacji konsumenta w bazie BIK pozwala uzyskać pożyczkę również osobą mającym w przeszłości problemy ze spłatą zobowiązań. Nie jest to jednak reguła i wszystko zależy od polityki danej firmy pożyczkowej.

Jednocześnie bywa, że instytucje niesprawdzające swoich klientów w BIK, biorąc na siebie większe ryzyko z tytułu udzielenia pożyczki osobom potencjalnie mającym w przeszłości problem z zaleganiem ze spłatą, oferują swoje usługi nieco drożej niż mniej liberalne pod tym względem podmioty. Z tego względu, jeżeli takowego wpisu w bazie dłużników nie mamy, warto poszukiwania najlepszej oferty pożyczkowej nie opierać o to kryterium.

Dlaczego Polacy chętnie korzystają z pożyczki na raty?

Biorąc pod uwagę sposób, w jaki możemy zdobyć pożyczkę na raty, nie ma wątpliwości co do tego, że jest to jeden z najprostszych a do tego błyskawiczny sposobów, na podreperowanie domowego budżetu. To dlatego ten sposób pożyczania pieniędzy zyskał wielu zwolenników.

Nie wszyscy też mogą pozwolić sobie na skorzystanie z podobnych produktów w instytucjach bankowych. Banki prowadzące mniej liberalną politykę, co do swoich usług, nie zawsze są przychylne wszystkim grupą klientów. Otrzymanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek o pożyczkę w firmie pożyczkowej, jest dużo bardziej prawdopodobne niż w banku. Jest to kolejny powód, dlaczego wielu Polaków wybiera ofertę instytucji pozabankowych.

Zminimalizowane formalności i natychmiastowe rozpatrzenie wniosku oraz bezzwłoczne przelanie środków finansowych na konto w przypadku pozytywnej odpowiedzi na wniosek to fundamenty popularności pożyczek na raty na naszym rynku. Dla wielu to jedyna szansa na ominięcie zbyt wysokich wymagań ustalonych przez instytucje bankowe.

Pożyczka na raty – nie podejmuj pochopnie decyzji

Czasami tak duża dostępność pożyczek na raty, skłania niektórych konsumentów, do zbyt pochopnego zaciągnięcia zobowiązania. Jeżeli przecenimy swoje zdolności finansowe, może się to skończyć kłopotami w spłacie długu. To natomiast grozi naliczonymi odsetkami, wpisaniem do bazy dłużników, a w najgorszym wypadku procesem windykacyjnym. Każde powzięte zadłużenie powinno być wpierw dokładnie przemyślane. Pożyczoną sumę będziemy musieli przecież zwrócić i to najprawdopodobniej z naliczonymi kosztami.

Nie próbujmy też spłacać jednego zobowiązania, zaciągając kolejne. Tak zwana spirala długu jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem, które może w krótkim czasie doprowadzić do całkowitego bankructwa.

Postanowienie o zadłużeniu w firmie pożyczkowej powinna poprzedzać głęboka analiza swojej sytuacji finansowej. To, czy mamy potrzebną comiesięczną nadwyżkę gotówki, z której będziemy mogli spłacić raty, ewentualnie czy obecne problemy z budżetem są przejściowe i czy rozłożenie długu w czasie wystarczy, by móc go spokojnie spłacić.

Kiedy odpowiemy sobie na te wszystkie pytania i nadal nie będziemy mieli wątpliwości, że pożyczka na raty w naszym przypadku to dobry pomysł, wtedy możemy z czystym sumieniem przystąpić do całego procesu pozyskiwania pożyczki.

Bezpłatna pożyczka na raty

Firmy pożyczkowe, świątecznymi lub okazjonalnymi promocjami, ale również specjalnymi warunkami dla nowych klientów, próbują wzbudzić zainteresowanie swoimi produktami. Sprytni konsumenci wykorzystują takie okazje, by zdobyć pożyczkę na raty w obniżonej cenie lub nawet całkowicie za darmo. Bezkosztowa pożyczka jest dostępna dla tych, którzy nie korzystali do tej pory z usług danej firmy.

Sposobność do zaciągnięcia zobowiązania bez żadnych kosztów jest nie tylko oszczędnością, ale także dobrą okazją do zapoznania się ze sposobem działania rynku pożyczkowego. Możemy bezstresowo wykorzystać okazję, przetestować działanie firm pożyczkowych i samemu ocenić, czy w przyszłości skorzystamy ponownie z tego produktu finansowego.

Pożyczka na raty w sprawdzonej firmie pożyczkowej

Pożyczkę na raty warto brać tylko w sprawdzonej firmie pożyczkowej, która dba o swoich klientów, oferując im profesjonalną obsługę i wsparcie w każdej niestandardowej sytuacji. Możliwość uzyskania szybkiej gotówki bez wizyty w oddziale to duża zaleta jednak czasem może zaistnieć potrzeba kontaktu z pracownikiem firmy pożyczkowej, dlatego warto wybierać takie instytucje pozabankowe, w których dba się w każdej sytuacji o pożyczkobiorcę.

Zgodnie z literą prawa firmy pożyczkowe muszą jasno informować swoim klientów o warunkach, na jakich zostanie im udzielona pożyczka i o wszelkich kosztach, jakie będą musieli ponieść, jeżeli zdecydują się na skorzystanie z danej oferty. Są to podstawowe reguły, których przestrzegania wymaga się od wszystkich firm pożyczkowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published.