Pożyczka na dowód online

Polska rzeczywistość a pożyczki na dowód


pożyczek w pozabankowych firmach pożyczkowych korzysta średnio 1 na 10 Polaków – tak wynika
z raportu sporządzonego przez Federacje Konsumentów oraz Fundację Rozwoju Rynku Finansowego zaktualizowanego w lutym 2020 roku. Stwierdzono, że prawie połowa polskiego społeczeństwa korzysta przynajmniej z jednej z dostępnych form pożyczkowych-prywatnych, bankowych i pozabankowych. Okazuje się, że ponad 60 procent pożyczkobiorców i kredytobiorców to osoby poniżej 50-go roku życia, a zatem są to osoby nie tylko najbardziej zaangażowane zawodowo, ale też bardzo aktywne w szeroko pojętym świecie online. Co ciekawe, średnio około 70 procent wszystkich respondentów ocenia swoje warunki życiowe jako skromne lub średnie i deklaruje, w mniejszym lub znacznym stopniu konieczność oszczędzania i zaciskania pasa przy rozporządzaniu domowym budżetem. To właśnie ta grupa najczęściej sięga po produkty instytucji pozabankowych.

Pożyczka na dowód online – bez wychodzenia z domu


Nie jest więc przypadkiem, że współczesne oferty kredytowe i pożyczkowe, szczególnie w firmach pozabankowych, znacznie różnią się od ich wcześniejszych pobratymców. Firmy takie, jak LoanMe przystosowały się do nowych rzeczywistości społecznych, gospodarczych i politycznych uwzględniając w swojej ofercie szereg sposobów na zdobycie szybkiego zastrzyku gotówki. Pożyczka potrzebna „na wczoraj”, w dodatku bez opuszczania ulubionego fotela, może być na wskazanym przez klienta koncie bankowym z reguły już następnego dnia roboczego, a w niektórych przypadkach – nawet w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu minut. Okresowe promocje i oferty specjalne dodatkowo uatrakcyjniają i przekonują do nich Polaka w potrzebie. LoanMe ma do zaproponowania coś, co pozwoli spokojnie przespać kilka, a nawet kilkanaście następnych tygodni, jeśli tylko potencjalny Klient spełni podstawowe wymogi.

Reputacja pożyczek na dowód online


Trzeba przyznać, że opinie Polaków na temat tak zwanych pożyczek chwilówek nie są zbyt przychylne. Doświadczenie względem obciążania się pożyczkami gotówkowymi w instytucjach innych niż bankowe nie należy do najlepszych. Pokazują to perspektywy ich skłonności do pożyczania wykazanej w badaniu FK. Przy nieoczekiwanym, niezaplanowanym wydatku tylko cztery na sto osób zgłosiłyby się do firm pożyczkowych, natomiast zdecydowana większość wybrałaby znajome ścieżki – rodzinę i znajomych lub własny bank. Przełożył się na to na pewno fakt, że szybkie pożyczki w przeszłości nie były objęte żadnymi szczególnymi regulacjami (w przeciwieństwie do pożyczek w instytucjach bankowych). Przez wiele lat w wyobraźni Polaków istniał tylko jeden obraz instytucji finansowych oferujących szybkie pożyczki, a mianowicie – instytucji podstępnie zabierających zdobyte w pocie czoła środki rodakom, którym o chleb powszedni wcale łatwo nie było. Takie rozwiązanie uznawali więc za ostateczne.

Cczy pożyczki na dowód online są biezpieczne?


Niezależnie od tego, jaka jest obecnie sytuacja gospodarcza Polaków względem innych krajów i nacji, nasze oczekiwania życiowe i finansowe z roku na rok wzrastają. Wynika to między innymi z efektu globalizacji oraz wszechobecnych reklam i bilboardów, wręcz przekrzykujących się w ofertach, które pokazują przeciętnemu Kowalskiemu, ile nie ma , a ile mógłby mieć, na przykład zaciągając pożyczkę na dowód online. Szybko, bez zbędnych formalności oraz o jedną migrenę mniej. Stosunkowo nowe przepisy, które wchodziły w życie w ramach poszczególnych ustaw o kredycie konsumenckim (nowe, bo nawet w przypadku reform zmiana świadomości społecznej to proces długotrwały), zapewniają naszemu Kowalskiemu rodzaj bezpieczeństwa, który z biegiem czasu pomoże zniwelować jego negatywną opinię na temat szybkich pożyczek, czyli na przykład pożyczki na dowód online oferowanej przez LoanMe.

Pożyczka na dowód online a pożyczka od banku


Zapalnikiem zainteresowania pożyczkami na dowód online dla większości Polaków jest z reguły jakaś niecierpiąca zwłoki potrzeba, nagły wydatek, który nie może czekać do następnego okresu rozliczeniowego, czy to ekstrawagancja rzędu majówkowych wakacji, czy też bardziej przyziemnych problemów, na przykład zepsutej lodówki lub nieprzewidzianej awarii samochodu. Proces otrzymania pożyczki w banku niestety często kończy się odmową, poza tym tego typu instytucje chętniej udzielają kredytów o wyższych kwotach. Inaczej sytuacja się ma w przypadku pożyczek na dowód oferowanych online przez pozabankowe instytucje finansowe. 63 procent Polaków zarzeka się, że nigdy nie zdecydowaliby się wziąć pieniędzy od firm pożyczkowych, natomiast podobna liczba deklaruje, że są jednak skłonni skorzystać z oferty pożyczkowej będąc postawionymi w obliczu niespodziewanego problemu. Dodatkowo, aż 25 procent wzięłoby pożyczkę , jeśli zostałaby im zaoferowana atrakcyjna oferta.

Pożyczka na dowód online od LoanMe

Firma LoanMe wychodzi naprzeciw takiej potrzebie i zainteresowaniu. Oferta pożyczki na dowód online to sposób na komfortowy zastrzyk finansowy przy atrakcyjnych dla klienta warunkach. Jedyny dokument „fizycznie” potrzebny do zaciągnięcia pożyczki to dowód osobisty, co de facto zapewnia, że pożyczkobiorcą będzie pełnoletni obywatel Polski. Osoba zainteresowana ofertą pożyczki na dowód nie musi nawet sama wypełniać jakiegokolwiek formularza, wystarczy jedynie zostawić swój numer telefonu w miejscu do tego przeznaczonym na stronie internetowej LoanMe, a nasz przedstawiciel w krótkim czasie wykona zwrotny telefon kontaktowy. Uproszczony proces złożenia wniosku o pożyczkę może skusić do skorzystania z oferty nawet przedstawicieli grupy wiekowej standardowo najmniej zainteresowanych tego typu gotówką (65+).

Obopólna satysfakcja w pożyczkach na dowód online 


Pozabankowe instytucje finansowe zyskują zaufanie Polaków tworząc warunki do współpracy partnerskiej i starając się pozostawić za sobą negatywnie postrzegany produkt z przeszłości. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie i nawet w momencie, gdy konsument ma problem ze spłatą zadłużenia, jest możliwość zaoferowania pozytywnego rozwiązania zbieżnego z interesem zarówno firmy jak i konsumenta. Wszystkie warunki finansowe są jasno określone już przed podpisaniem umowy i zgodnie z literą prawa nie ma możliwości, żeby jakiekolwiek opłaty były zatajone, czy nawet ubarwione, aby uatrakcyjnić obraz pożyczki w oczach klienta. Z resztą wolny rynek i zdrowa konkurencja sprzyjają powstawaniu takich ofert, które mają na celu nie jednorazowe, krótkotrwałe korzyści, a pozyskanie i zatrzymanie pożyczkobiorcy na dłużej. Raz usatysfakcjonowany Kowalski z dużo większym prawdopodobieństwem wróci do tej samej firmy w obliczu następnego nagłego (lub nie) wypadku. Zaufanie to w dzisiejszych czasach klucz do sukcesu.

Pożyczka na dowód online – dlaczego warto zdecydować się na ten produkt?


Elastyczne warunki spłaty, uproszczony proces, zredukowana dokumentacja, przejrzysty system płatności i ich wysokości już od pierwszego momentu kontaktu, a nawet możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej podpisania, to tylko niektóre benefity oferowane przy darmowych pożyczkach online. Dodatkowo LoanMe ma w zanadrzu bogatą ofertę, częste promocje oraz honorowanie zarówno stałego, jak i nowego klienta. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem,
czy byłeś lub jesteś dłużnikiem w naszej lub innej instytucji, Twoja zdolność kredytowa będzie rozpatrzona indywidualnie i na nowo przy każdym ponownym kontakcie. Jeżeli potrzebujesz gotówki i swoje możliwości co do spłaty zadłużenia uważasz za pozytywne, firma LoanMe znajdzie sposób, aby pomóc Ci w spełnianiu marzeń. Zarówno tych większych, jak i mniejszych.