Pożyczka na 60 dni

POŻYCZKA NA 60 DNI – CO TO ZA PRODUKT?

Pożyczka na 60 dni to dość rzadki produkt oferowany przez instytucje pozabankowe. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj firmy udzielające pożyczek chwilówek, oferują pożyczki na 30 dni, co może być problematyczne dla osób, które nie mają dużych zarobków i muszą spłacić zobowiązanie w tak krótkim czasie. Decydując się na ofertę pożyczki na 60 dni, łatwiej jest zgromadzić potrzebną do uregulowania sumę, nie obciążając aż tak swojego budżetu. W tym przypadku czas działa na naszą korzyść – dwa miesiące to większa szansa na uzbieranie niezbędnej kwoty do zwrotu.

POŻYCZKA NA 60 DNI – KORZYŚCI

Ta oferta to idealne rozwiązanie dla osób, które szybko potrzebują dodatkowej gotówki, ale chcą spłacić zobowiązanie w krótkim czasie. Dużą zaletą jest to, że pożyczkę na 60 dni możemy otrzymać bez wychodzenia z domu, wystarczy mieć komputer z dostępem do Internetu. Wszystkie formalności można załatwić online, dzięki temu wniosek można wypełnić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, a decyzję o przyznaniu otrzymuje się w kilkanaście minut. 

Pożyczka na 60 dni to zobowiązanie krótkoterminowe, więc jeżeli zostanie spłacone w wyznaczonym czasie, to już po dwóch miesiącach nie trzeba się martwić o gromadzenie kolejnych środków na spłatę rat i można cieszyć się zrealizowanym celem, który udało się osiągnąć dzięki finansowemu wsparciu.

POŻYCZKA NA 60 DNI – DLA KOGO?

Pożyczka na dwa miesiące dostępna jest dla klientów, którzy pozytywnie przejdą proces weryfikacji wniosku. Najczęściej na tego typu zobowiązania decydują się osoby, które pilnie potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Pożyczka na 60 dni może zostać przeznaczona na dowolny cel. Niezależnie od tego, na co akurat potrzebujesz środków, ta oferta może się okazać szybkim i skutecznym rozwiązaniem problemów finansowych.

WEŹ POŻYCZKĘ NA 60 DNI

Jak otrzymać pożyczkę na 60 dni? Proces wnioskowania w przypadku tej oferty jest bardzo prosty. Należy rozpocząć od wypełnienia wniosku, który dostępny jest na stronie internetowej wybranej firmy oferującej tego typu usługi, na przykład www.loanme.pl. To firma, która na polskim rynku pożyczek pozabankowych istnieje od kilku lat i posiada status firmy wiarygodnej finansowo. Po odszukaniu formularza należy go odpowiednio uzupełnić i przesłać do weryfikacji. Klient, który wnioskuje o przyznanie pożyczki na 60 dni w trakcie procesu weryfikacji zostanie sprawdzony pod kątem możliwości spłaty potencjalnie przyznanego zobowiązania oraz historii w bazach BIK, BIG i KRD. Proces ten odbywa się bardzo szybko, wnioskodawca o wyniku rozpatrzenia wniosku zostaje poinformowany w kilkanaście lub kilkadziesiąt minut od momentu rozpoczęcia weryfikacji. Jeżeli wynik będzie pozytywny, firma LoanMe przeleje wybraną kwotę pożyczki na konto bankowe Klienta, do 24 godzin w dniu roboczym od chwili przyznania pożyczki.  

KTO OTRZYMA POŻYCZKĘ NA 60 DNI?

Aby móc otrzymać pożyczkę należy spełnić wymagania, których dana instytucja pozabankowa oczekuje od potencjalnego klienta. W każdej firmie są one jasno określone.

Aby otrzymać pożyczkę na 60 dni od firmy LoanMe należy być pełnoletnim obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i mieszkać na terenie kraju. Należy także posiadać aktywne konto w banku i otrzymywać stałe, comiesięczne wpływy z tytułu umowy o pracę, z racji prowadzonej działalności gospodarczej lub przyznanej renty czy emerytury. Każdy regularny dochód, który może zostać udokumentowany będzie brany pod uwagę. Bardzo ważnym aspektem jest to, aby środki, które wpływają na konto były wystarczające, żeby móc spłacać zobowiązanie wobec pożyczkodawcy.

Kolejnym punktem działania pożyczkodawcy jest sprawdzenie historii klienta w BIK, BIG i KRD. Jeżeli okaże się, że klient jest wpisany w którymś z rejestrów, niestety może to skutkować negatywną decyzją w sprawie udzielenie pożyczki przez firmę LoanMe. Jeżeli weryfikacja rejestrów przebiegnie pomyślnie, klient otrzyma zgodę na otrzymanie gotówki. Od tego momentu przysługuje mu także 14-dniowy okres wypowiedzenia umowy bez konieczności podania przyczyny.

POŻYCZKA NA 60 DNI – SPŁATA

Jeżeli chodzi o spłatę pożyczki na 60 dni od firmy LoanMe, należna kwota do spłaty przelewana jest na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkodawcę. Każdy klient otrzymuje indywidualny numer, na który powinien przelewać środki na poczet spłaty swojego zobowiązania. Uregulowanie należności powinno odbywać się według wcześniej ustalonego harmonogramu, który klient otrzymuje po podpisaniu umowy z instytucją pozabankową.

Klient podpisując umowę, zobowiązuje się do terminowej spłaty swojego zobowiązania, a w przypadku niedotrzymania umownych terminów przyjmuje konsekwencje w postaci odsetek karnych. Gdy trudności w spłacaniu rat znacznie się opóźnią, może to skutkować zgłoszeniem do Biura Informacji Gospodarczej, co może w przyszłości znacznie utrudniać wzięcie pożyczki w innych instytucjach finansowych. Jeżeli natomiast firma LoanMe nie odnotuje żadnego kontaktu z pożyczkobiorcą, taka sprawa zostaje przekazana do zewnętrznych firm, które zajmują się windykacją.

Jeżeli już decydujemy się na tego typu zobowiązanie, należy dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową, zastanowić się, czy dotychczasowy budżet będzie w stanie pokryć jednocześnie koszty utrzymania oraz zaciągniętej pożyczki, ponieważ czasem działanie pod wpływem impulsu, bez przemyślanej strategii, w przyszłości może być bardzo bolesne w skutkach.

CZY POŻYCZKA NA 60 DNI Z GŁOWĄ

Zanim podejmiemy decyzję o zaciągnięciu pożyczki na 60 dni należy wypisać wszystkie za i przeciw, aby mając na uwadze ryzyko, podjąć tę decyzję świadomie. Należy pamiętać, że pobierając dodatkową gotówkę, która w wielu przypadkach może rozwiązać finansowe problemy, nakładamy na siebie obowiązek, z którego trzeba się wywiązać. Warto także porównać firmy pożyczkowe za pośrednictwem porównywarek i wybrać ofertę, która będzie najbardziej korzystna. Jeśli wybór padnie na konkretną firmę należy także zweryfikować działalność Pożyczkodawcy – sprawdzić, czy działa legalnie, czy jest aktywny w Internecie i czy odpowiada na pytania dotyczące oferty. Jeżeli wszystko będzie w porządku następnym krokiem jest złożenie wniosku i oczekiwanie na decyzję. Gdy będzie pozytywna koniecznym jest zapoznanie się z wszelkimi dokumentami (w szczególności z umową pożyczki), w razie wątpliwości warto skontaktować się z Konsultantem. Należy pamiętać, żeby spłacać raty terminowo, aby pozostawić historię kredytową w nienagannym stanie.

Firma LoanMe posiada ofertę pożyczki na 60 dni – szczegóły znajdziesz na stronie internetowej www.loanme.pl.