Jak wziąć pożyczkę online w LoanMe?

Pożyczka online w LoanMe – szybko i łatwo!

LoanMe wprowadziło do swojej oferty bardzo korzystne warianty pożyczek online w kwocie nawet do 4500 zł z opcją spłaty w czasie 5 tygodni. Pożyczki online od LoanMe można dostać na dowolny cel, a wniosek można złożyć w całości przez Internet. Dodatkowo, firma wprowadziła specjalną ofertę dla nowych lub stałych Klientów, którzy nie posiadają aktywnego zobowiązania w firmie  – każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny na stronie internetowej LoanMe, otrzymuje darmowy raport zadłużenia. W ten sposób Spółka chce aktywnie promować ideę odpowiedzialnego pożyczania.

Jakie warunki muszę spełnić, aby dostać pożyczkę online w LoanMe?

Zawnioskowanie o pożyczkę online w LoanMe jest bardzo proste, jednakże, żeby dostać pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki należy przede wszystkim spełnić następujące warunki:

  • Mieć ukończone 18 lat;
  • Posiadać aktywny adres e-mail;
  • Mieć otwarty rachunek bankowy w banku mającym siedzibę na terytorium Polski;
  • Być Obywatelem Polski i posiadać adres zamieszkania na terenie kraju.

Warto również zadbać o dobrą historię kredytową i pozytywne wpisy w bazach BIK, BIG i KRD, gdyż każdy legalny pożyczkodawca weryfikuje zdolność kredytową Klienta przed udzieleniem pożyczki online.

Co należy zrobić, zanim weźmiesz pożyczkę online?

Każdy kredyt czy pożyczka online to zobowiązanie finansowe, które należy później spłacić. Przed ostatecznym złożeniem podpisu na umowie o pożyczkę, warto wziąć pod uwagę każdą ewentualność i status swojego budżetu domowego. Analiza warunków, na jakich jest udzielana pożyczka online oraz dogłębne przemyślenie swojej sytuacji finansowej sprawiają, że jesteśmy Pożyczkobiorcą świadomym, odpowiedzialnym za siebie i innych. Zaciąganie wielu pożyczek online, mniej więcej w tym samym czasie, jest bardzo niebezpieczne. Duża liczba zobowiązań finansowych może spowodować zbytnie obciążenie domowego budżetu, a co za tym idzie – być bezpośrednią przyczyną powiększającej się spirali zadłużenia. Pamiętaj więc, aby obiektywnie ocenić, czy Twoja sytuacja finansowa jest stabilna na tyle, by móc spłacać pożyczkę online we wnioskowanym terminie.

Kolejnym bardzo ważnym punktem na liście „rzeczy do sprawdzenia” jest analiza instytucji finansowej, w której chcemy wziąć pożyczkę online. Legalny pożyczkodawca powinien figurować w rejestrze UKNF oraz posiadać wpis w KRS, jak również oficjalną siedzibę firmy w konkretnym miejscu. Warto również sprawdzić firmę pożyczkową lub bank w Internecie – poczytać opinie innych Klientów oraz sprawdzić, czy pożyczkodawca na bieżąco aktualizuje swoją stronę internetową.

Ostatnią i najważniejszą rzeczą w „drodze po pożyczkę online” jest dokładne przeczytanie umowy pożyczki z wszystkimi jej załącznikami. Dzięki wnikliwej analizie dokumentów przed ich podpisaniem, nie tylko znamy swoje prawa i obowiązki, ale również wiemy, co podpisujemy i na co się decydujemy. W dokumentach należy zwrócić szczególną uwagę na całkowitą kwotę do spłaty, jak również wysokość i częstotliwość rat oraz harmonogram spłaty. Pamiętaj, jeśli masz wątpliwości przed podpisaniem umowy pożyczki online – zapytaj konsultanta z ramienia pożyczkodawcy lub skonsultuj się z prawnikiem.

Jak mam złożyć wniosek o pożyczkę online?

Złożenie wniosku o pożyczkę online w LoanMe jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.loanme.pl, wybrać odpowiednią dla siebie ofertę pożyczki (dla klientów indywidualnych lub przedsiębiorców) oraz w tzw. „suwaku” wybrać odpowiednią dla siebie kwotę. Aby przejść do rejestracji, należy kliknąć przycisk „weź pożyczkę”. Strona automatycznie kieruje nas do rejestracji, gdzie należy uzupełnić formularz rejestracyjny i kliknąć w przycisk „zarejestruj się”. Następnie, musimy przejść przez proces weryfikacji, a jego postęp można sprawdzić na swoim profilu Klienta. Decyzja o udzieleniu pożyczki online jest podejmowana jeszcze tego samego dnia, a gdy jest pozytywna – pożyczka online zostaje przelana na konto Klienta w najkrótszym możliwym czasie.

Pożyczka online – czy warto?

Jeśli potrzebujesz pieniędzy szybko, a najlepiej bez wychodzenia z domu – pożyczka online jest najlepszym sposobem na zdobycie dodatkowych środków na koncie. Wygodny internetowy tryb wnioskowania, szybka weryfikacja i darmowe benefity to niewątpliwie kusząca oferta. Jak mówi znane polskie powiedzenie – „wszystko jest dla ludzi” – a pożyczka online również wpisuje się w tę zasadę, pod warunkiem, że podchodzimy do niej odpowiedzialnie. Skorzystanie z oferty pożyczki online jest bardzo korzystne – raty zobowiązania są relatywnie niskie, możemy ją spożytkować na dowolny cel, a otrzymanie środków na konto to kwestia najwyżej dwóch dni. Warto więc skorzystać z pożyczki online od legalnego pożyczkodawcy, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy na pokrycie nadprogramowych wydatków.