Jak dostać pożyczkę przez Internet?

człowiek z plikiem banknotów - jak otrzymać pożyczkę?

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty pożyczkodawcy internetowego, ale nie wiesz jakie warunki musisz spełnić? Czy to w ogóle bezpieczne? Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości!
 

Czy moje dane są bezpieczne w Internecie?

Firmy pożyczkowe zazwyczaj stosują dwa rodzaje pozyskiwania danych. Aby zainicjować procedurę potrzebne jest podanie numeru telefonu bądź adresu poczty elektronicznej. Po wpisaniu wspomnianych danych do formularza internetowego, pożyczkodawca kontaktuje się z klientem telefonicznie lub mailowo i ustala szczegóły potrzebne do złożenia wniosku. Dane klienta są absolutnie bezpieczne, gdyż nie podaje on w sieci swojego adresu, imienia czy nazwiska lub numeru dowodu. Szczegółowe informacje są wymagane podczas rozmowy telefonicznej, więc nic nie trafia do sieci bez wiedzy i zgody pożyczkobiorcy.

laptop i rzeczy na biurku - jak wykorzystać pieniądze

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę przez Internet?

Większość firm udzielających pożyczek za pomocą sieci wymaga od potencjalnych zainteresowanych skanu dowodu, który zazwyczaj przesyłany jest drogą mailową. Niekiedy jednak może się zdarzyć tak, że potrzebne będzie zaświadczenie o wysokości wynagrodzenia oraz z jakiego tytułu je otrzymujemy, ewentualnie wyciąg z konta.

Większość odpowiedzialnych pożyczkodawców sprawdza bazy BIG (Infomonitor, ERIF, KRD) oraz BIK, co pozwala ocenić jaka jest rzeczywista sytuacja finansowa Klienta i czy będzie on w stanie spłacić zobowiązanie. Działa to w obie strony, gdyż Pożyczkobiorca uzyskując decyzję odmowną unika zagłębiania się w jeszcze większą spiralę długów.

Czy pożyczki internetowe są opłacalne?

Oferta pożyczek internetowych jest bardzo bogata. Firmy oferują najróżniejsze formy spłaty rat (miesięcznie lub tygodniowo) oraz prześcigają się w proponowaniu nowych warunków.  Warto sprawdzić opinie w Internecie i zdecydować się na najlepszy wariant!

kobieta z laptopem i telefonem

Bezpiecznie, szybko i odpowiedzialnie

Najlepiej decydować się na firmy, które oferują transparentne rozwiązania i minimum formalności! LoanMe spełnia te kryteria oferując przejrzyste warunki (o których Klient jest informowany od samego początku, jeszcze przed wypełnieniem wniosku), bezpieczeństwo i szybki transfer pieniędzy na konto Pożyczkobiorcy. Aby wziąć pożyczkę należy skontaktować się z naszym doradcą pod numerem 22 377 78 88 lub wysłać wiadomość z prośbą o kontakt na naszym Facebook’u! Weryfikacja informacji zajmuje nie więcej niż 15 minut, a pieniądze są na koncie Klienta już następnego dnia po podpisaniu umowy.
 

A jak pożyczyć w LoanMe dowiesz się pod tym linkiem: https://loanme.pl/jak-pozyczyc