Czym jest „moneyback”?

etui na karty kredytowe - czym jest „moneyback”?

Rabatypromocje lub programy oszczędnościowe to nie jedyne sposoby na udane rozpoczęcie oszczędzania. Często robisz zakupy w centrum handlowym? Dlaczego miałbyś na tym nie skorzystać! Sprawdź na czym polega program moneyback!

Moneyback jest programem, który polega na zwracaniu klientom części poniesionych kosztów przez bank, np. za zakupy w danym sklepie, o ile zapłaci się za nie kartą. Premia jest warunkowana poprzez zasady danego programu – najczęściej można uzyskać 50 zł premii. Niestety banki często ustalają limity roczne, czyli można uzyskać przykładowe 50 zł miesięcznego bonusu, ale w skali roku może być ich tylko 4 lub 5, a limit roczny wyniesie 200 lub 300 zł. Zwrot jest dokonywany za zakupy kartą, BLIK-iem lub za inne bankowe czynności.

kobieta z komórką i laptopem - jak przystąpić do programu Moneyback?

Jak przystąpić do programu Moneyback?

Procedura przystąpienia do programu moneyback jest niezwykle prosta – należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy, który zazwyczaj jest dostępny na stronie internetowej Twojego banku lub operatora karty. Formularz trzeba uzupełnić własnoręcznie. Zarówno przystąpienie, jak i udział w programie jest zupełnie darmowy – nic nie tracisz, a możesz zyskać.

Przed przystąpieniem do programu należy zwrócić uwagę na następujące aspekty:

– wysokość miesięcznych bonusów oraz limity roczne,
– za jakie płatności przysługują zwroty kosztów,
– jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać bonusy (jeśli takie istnieją),
– czy można liczyć na dodatkowe premie i czym są uwarunkowane,
– czas trwania danej promocji i spełnienia danych warunków,
– limity kwotowe dla płatności, których należy dokonać, aby otrzymać zwrot.

bezpieczna karta kredytowa - kiedy otrzymasz bonusy w Moneyback

Bonusów nie otrzymuje się od razu

Zwroty kosztów z tytułu programu moneyback otrzymuje się zazwyczaj w połowie następnego miesiąca (zazwyczaj tyle wynosi okres rozliczeniowy w ramach danego programu). Środki nie trafiają więc na konto klienta od razu.