Akcja „LoanMe wspiera Braci Sitarskich” została zakończona!

Bracia Sitarscy - LoanMe prowadzi akcje charytatywne

Piotr (32 l.) i Michał (19 l.) Sitarscy to bracia, którzy od urodzenia zmagają się z nierównym przeciwnikiem – postępującym zanikiem mięśni. Jak opowiadał Piotr
– u obu mężczyzn choroba przebiegała w ten sam sposób i stopniowo odbierała im witalność. Kiedy mieli po 10 lat zaczęli poruszać się na wózkach inwalidzkich. Z dnia na dzień stają się coraz mniej samodzielni.
Mimo wszystko nie poddają się!     

Prowadzą zbiórki funduszy, stronę na Facebooku i jeśli tylko mogą, aktywnie uczestniczą we wszystkich organizowanych dla nich wydarzeniach.

Ich wielkim marzeniem jest zakup specjalistycznego busa, który umożliwi im walkę o odrobinę normalności, a także zdecydowanie ułatwi im życie. Dzięki niemu będą mogli spokojnie przemieszczać się na wizyty do lekarzy czy na rehabilitację. Piotr i Michał to młodzi ludzie, którzy jak każdy pragną uczestniczyć w życiu społecznym. Pragną zwiedzić swój kraj, zobaczyć Bałtyk i Tatry oraz poznać najbliższą okolicę.
 

Bracia Sitarscy - akcja charytatywna prowadzona przez LoanMe

Mężczyźni obecnie prowadzą zbiórkę na spełnienie swojego marzenia na portalu pomagam.pl (kliknij tutaj)

Niestety zakup odpowiedniego pojazdu przystosowanego do osób niepełnosprawnych to koszt około 100 000 złotych. Do pełnej kwoty brakuje jeszcze 79 000 złotych.  Dlatego, pracownicy LoanMe postanowili im pomóc i zorganizowali zbiórkę funduszy w warszawskim biurze.    

Akcja dla Braci Sitarskich trwała pierwsze dwa miesiące 2019 roku (styczeń i luty). W tym czasie nasi pracownicy zebrali około 1 500 złotych. Firma LoanMe postanowiła podwoić tę sumę
i ostatecznie Piotr i Michał otrzymali wsparcie w wysokości ponad 3 000 złotych!   
 

Pracownicy LoanMe

Wszystkie zebrane przez nas środki zostały wpłacone na konto zbiórki prowadzonej przez Piotra i Michała na portalu pomagam.pl. 

Chcesz pomóc? Kliknij w link podany powyżej i przekaż darowiznę. Każda złotówka przybliża Braci Sitarskich do upragnionego życia.     
Razem możemy więcej!     

#IchHistoriaJestDlaNasWażna #PomagamzLoanMe
 

Bracia Sitarscy otrzymują pomoc od LoanMe