5 sposobów na kreatywny prezent na Dzień Mamy

kobieta z tulipanami - 5 sposobów na kreatywny prezent na Dzień Mamy

26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki. Jest to jeden z niewielu wyjątkowych dni, w których możemy wyrazić wdzięczność wobec jednej z najbliższych osób w naszym życiu. Warto zadbać, aby podarunek był jedyny w swoim rodzaju.  Oto kilka pomysłów na wyjątkowy prezent dla Mamy!

Pomysł 1 – zafunduj mamie wspomnienia!

Wspólne wspomnienia to coś, czego nie da się kupić. W zaganianym świecie często brakuje nam czasu, aby spotkać się z bliskimi. Mama na pewno doceni chęć spędzenia razem kilku chwil! Poświęć jej jeden dzień i jedźcie na wspólną wycieczkę! Lato sprzyja dużym i małym podróżom, a weekendowy wyjazd do SPA bądź shopping to na pewno świetna alternatywa. Jeśli mama jest miłośniczką natury, zadbaj o to, aby zabrać ją w podróż do pięknych górskich lub nadmorskich rezerwatów. Wspólna kawa lub wyjście do kina na ulubiony film również wchodzą w grę jako nieco tańsze alternatywy.

mama z córką na Dzień Mamy

Pomysł 2 – spełnij marzenia

Spełnione marzenia nie mają ceny. Koniecznie dowiedz się o czym skrycie marzy Twoja mama i zaskocz ją! Nie musi to być coś wielkiego, np. jeśli mama interesuje się ogrodnictwem – poszukaj bardzo rzadkiej odmiany kwiatów, które może posadzić w ogródku pod oknem. Jeżeli mama uwielbia gotować – zabierz ją do restauracji jednego z szefów kuchni, którego podziwia. Alternatyw jest bardzo wiele!

Pomysł 3 – personalizowane gadżety

Jako konsumenci lubimy przedmioty wykonane specjalnie dla nas, dlatego personalizowane gadżety to świetny pomysł na prezent! Wiele sklepów internetowych oferuje produkcję poduszek, ręczników, pościeli, a nawet opakowań na herbatę i kawę z wybranym przez nas podpisem lub rysunkiem. Możesz także zainwestować w personalizowaną biżuterię z grawerem na medaliku bądź bransoletce.

ciastko na Dzień Mamy

Pomysł 4 – fotoalbum

Wszystkie mamy kochają rodzinne zdjęcia! Zbierz najfajniejsze wspomnienia i wywołaj je u fotografa. Zrób piękny fotoalbum – możesz go ozdobić kwiatami lub motywami wykonanymi własnoręcznie. Mama na pewno będzie dumna!

albumy ze zdjęciami

Pomysł 5 – spotkanie ze stylistą

Każda kobieta uwielbia pięknie wyglądać! Zafunduj mamie spotkanie ze stylistą, który udzieli kilku porad wizerunkowych. Być może uda się ją namówić do zmiany garderoby bądź fryzury. Świetna zabawa i kilka lat mniej gwarantowane!

Dodatkową gotówkę na wymarzony prezent dla Mamy znajdziesz TUTAJ!